جمعه, ۰۴ اسفند ۱۳۹۶

صندلی آزمایشگاه مدارس

صندلی آزمایشگاه مدارس یا تابوره دندانپزشکی
صندلی آزمایشگاه مدارس یا تابوره دندانپزشکیصندلی آزمایشگاه مدارس یا تابوره دندانپزشکی
قیمت:
200000 ﷼
رتبه بندی: هنوز رتبه بندی نشده
توصیف

امروزه ارگونومی،  ابزاری کارآمد برای تأمین سلامتی نیروی کار و حفظ و ارتقاء بهره وری است.

در این راستا ارگونومی ویژگیهای انسانی را مورد مطالعه قرار می دهد و آنگاه ابزار وسائل، تجهیزات محیط کار و زندگی، ساختار هایسازمانی فرآیندها و سیستم ها را متناسب با آن طراحی و تنظیم می کند

. به همین منظور آزوباز در طراحی تمامی صندلیهای عرضه شده  اصول ارگونومی را در نظر می گیرد.

این اصول در حوزه های ابعادی ، عملکردی ، زیبایی ، مواد مصرفی و کاربری محصول بررسی می شود و با توجه به این الزامات محصولات در اختیار خریداران قرارداده  می شود.

صندلی آزمایشگاه مدارس یا تابوره دندانپزشکی با طراحی دقیق و ارگونومیک، همه‌ی انتظارات شما و دانش آموزان را برآورده خواهد ساخت.
به خاطر نوع کار در آزمایشگاه یا دندانپزشکی، گردان بودن تابوره بسیار مهم است.

پایه‌های این تابوره چرخدار بوده و پنج‌پر هستند و ابعاد آن‌ها طوری در نظر گرفته شده که تعادل به خوبی حفظ شود و در عین حال آنقدر بزرگ و پهن نباشد که به اصطلاح دست و پای دانش آموزان یا دندانپزشک را بگیرد و مانع از حرکت آزادانه شود.صندلی آزمایشگاه مدارس

پشتی این صندلی آزمایشگاه مدارس فرمی خاص و حساب شده دارد: تسمه‌ی اتصال کفی به پشتی در سمت چپ شما و پشتی که یک مستطیل انحنادار است در سمت راست شما قرار می‌گیرد. جک تنظیم ارتفاع این تابوره هم از امکاناتی است که بسیار مورد نیاز یک دانش اموز در هنگام آزمایش و یا یک دندانپزشک در هنگام کار است تا به راحتی بتواند ارتفاع تابوره را با صندلی بیمار در حالات مختلف تنظیم نماید.

بازنگری ها

این محصول هنوز بازنگری نشده.
کارت خرید (0)
پرش به بالا